Recenzia a moje skúsenosti

Kvalitný výrobok, ktorý zodpovedá svojej cene. Všetko z pevných materiálov, dobre slúži a káva chutná. Perfektné je to, že za túto cenu robí mliečne výrobky, aj horúcu čokoládu na jediné kliknutie.

Jediné mínus za vyše rok používania, že často si pýta vysypanie zvyškov kávy pomerne priskoro, niekedy aj po asi 6-7 pripravených nápojoch. Podľa dát výrobcu je objem tejto nádržky väčší, čo aj vidieť, ale tie zvyšky sa kopia na jedno miesto. Nie je to však nič zásadné a výrobok odporúčam. Zakúpené v tomto eshope, prišlo rýchlo a dobre zabalené.

Plusy

  • Kvalita spracovania
  • Široká ponuka pripravovaných nápojov
  • Aj mliečne nápoje a kakao na jediné kliknutie
  • Pestrá paleta nastavení

Mínusy

  • Nádržka na odpad z kávy by mohla byť lepšie vymyslená, aby sa tak rýchlo nezaplnila

Moje hodnotenie: 5 z 5

Do obchodu

Fotogaléria

Pozrieť v eshope

Do obchoduRecenzia na základe reálnej skúsenosti

Spotrebiteľská recenzia pre DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85.MS vrátane fotografií bola publikovaná na základe užívateľskej skúsenosti, za obsah ktorej zodpovedá jej autor. Recenzia bola zverejnená pod užívateľským účtom Martin.

Každá recenzia na našej stránke vznikla za účelom spoznať všetky pre a proti z "prvej ruky" od zákazníka, to znamená plusy a mínusy, skúsenosti zákazníka, reálne dôvody, prečo prípadne máte (ne)kúpiť rovnaký alebo podobný produkt. Tento príspevok v podobe spotrebiteľskej recenzie bol uverejnený 09.11.2022.

Uverejnené recenzie z pravidla neobsahujú produktové fotografie a špecifikáciu od výrobcu či predajcu. Sú často stručné, aby obsahovali len to podstatné.

Recenzia zaradená v: Domácnosť, Elektronika, Kávovary, ,

Pozrite ďalšie recenzie autora: Martin