Recenzia a moje skúsenosti

Skvelý pomocník na prívesok. Obsahuje veľa skvelých nástrojov, aj keď sú menšie, v prípade núdze vedia aspoň ako tak pomôcť. Najdôležitejšia vec a to nôž je pomerne tupý a je ho problém aspoň trochu naostriť. Ako núdzový pomocník je perfektný, pretože je malý, ľahký a ideálny na zväzok kľúčov. Kúpil by som aj znovu. Zakúpené v tomto eshope, prišlo rýchlo a dobre zabalené.

Plusy

  • Veľa užitočných nástrojov
  • Malé a ľahké prevedenie
  • Výborná cena vzhľadom na všestrannosť
  • Skvelý pomocník na zväzok kľúčov

Mínusy

  • Nôž pomerne tupý a nedá sa ľahko naostriť

Moje hodnotenie: 5 z 5

Do obchodu

Fotogaléria

Pozrieť v eshope

Do obchoduRecenzia na základe reálnej skúsenosti

Spotrebiteľská recenzia pre Gerber Dime vrátane fotografií bola publikovaná na základe užívateľskej skúsenosti, za obsah ktorej zodpovedá jej autor. Recenzia bola zverejnená pod užívateľským účtom Martin.

Každá recenzia na našej stránke vznikla za účelom spoznať všetky pre a proti z "prvej ruky" od zákazníka, to znamená plusy a mínusy, skúsenosti zákazníka, reálne dôvody, prečo prípadne máte (ne)kúpiť rovnaký alebo podobný produkt. Tento príspevok v podobe spotrebiteľskej recenzie bol uverejnený 08.01.2023.

Uverejnené recenzie z pravidla neobsahujú produktové fotografie a špecifikáciu od výrobcu či predajcu. Sú často stručné, aby obsahovali len to podstatné.

Recenzia zaradená v: Voľný čas, Záhrada a dielňa, , ,

Pozrite ďalšie recenzie autora: Martin