Recenzia a moje skúsenosti

Ako pri predošlých modeloch aj tu je kvalita spracovania na vysokej úrovni. Dizajn znovu o krok dopredu, keďže rám okolo je tmavší a menej na ňom vidieť „ochytanie“ od prstov, taktiež ostrovček na displeji je skvelý prvok. Oceňujem ako praktický a zároveň estetický.

Čo sa týka mínusov, za mňa funkcia always on displeja je nezmysel. Zbytočne vybíja batériu a v noci je rušivý. Po prvom dni som to vypol a už nezapol. Celkovo kvalitný telefón, ktorý by som kúpil znovu a kúpim aj ďalšie výrobky Apple. Zakúpené v tomto eshope, prišlo rýchlo a dobre zabalené.

Plusy

  • Kvalita spracovania
  • Estetický a praktický ostrovček v hornej časti displeja
  • Fotoaparát a kamera na vysokej úrovni
  • O niečo dlhšia výdrž batérie

Mínusy

  • Always on za mňa zbytočný
  • Cena
  • Pomerne ťažký

Moje hodnotenie: 5 z 5

Do obchodu

Fotogaléria

Pozrieť v eshope

Do obchoduRecenzia na základe reálnej skúsenosti

Spotrebiteľská recenzia pre Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (Kozmicky čierny) vrátane fotografií bola publikovaná na základe užívateľskej skúsenosti, za obsah ktorej zodpovedá jej autor. Recenzia bola zverejnená pod užívateľským účtom Martin.

Každá recenzia na našej stránke vznikla za účelom spoznať všetky pre a proti z "prvej ruky" od zákazníka, to znamená plusy a mínusy, skúsenosti zákazníka, reálne dôvody, prečo prípadne máte (ne)kúpiť rovnaký alebo podobný produkt. Tento príspevok v podobe spotrebiteľskej recenzie bol uverejnený 07.03.2023.

Uverejnené recenzie z pravidla neobsahujú produktové fotografie a špecifikáciu od výrobcu či predajcu. Sú často stručné, aby obsahovali len to podstatné.

Recenzia zaradená v: Elektronika, Mobilné telefóny, ,

Pozrite ďalšie recenzie autora: Martin