Recenzia a moje skúsenosti

Bezdrôtová klávesnica na špičkovej úrovni čo sa týka funkcií aj kvality spracovania. Tvarované tlačidlá, klávesnica dobre drží na mieste, podsvietenie je výborné. Intenzita podsvietenia sa dá ľahko meniť priamo na klávesnici a pekný detail je, že sama pri nečinnosti zhasne a vďaka senzorom sa znovu rozsvieti, len čo sa priblížite nad klávesnicu rukou.

Množstvo praktických funkčných tlačidiel na pozíciách F tlačidiel, ktoré sú ihneď dostupné. Klávesnica je pripravená pre Windows aj Mac. Toto SK/CZ prevedenie má skvelé popisy tlačidiel. Zakúpené v tomto eshope, prišlo rýchlo a dobre zabalené.

Plusy

  • Podsvietenie so senzorom, pri nečinnosti zhasne a po priblížení sa hneď rozsvieti
  • Množstvo funkčných kláves, ktoré sú kedykoľvek k dispozícii na jediné stlačenie tlačidla
  • Minimálne rozmery, pritom štandardné rozloženie a dobrá váha (nelieta po stole)

Mínusy

  • Vyššia cena

Moje hodnotenie: 5 z 5

Do obchodu

Fotogaléria

Pozrieť v eshope

Do obchoduRecenzia na základe reálnej skúsenosti

Spotrebiteľská recenzia pre Logitech MX Keys Advanced Illuminated SK/CZ, čierna vrátane fotografií bola publikovaná na základe užívateľskej skúsenosti, za obsah ktorej zodpovedá jej autor. Recenzia bola zverejnená pod užívateľským účtom Martin.

Každá recenzia na našej stránke vznikla za účelom spoznať všetky pre a proti z "prvej ruky" od zákazníka, to znamená plusy a mínusy, skúsenosti zákazníka, reálne dôvody, prečo prípadne máte (ne)kúpiť rovnaký alebo podobný produkt. Tento príspevok v podobe spotrebiteľskej recenzie bol uverejnený 16.03.2023.

Uverejnené recenzie z pravidla neobsahujú produktové fotografie a špecifikáciu od výrobcu či predajcu. Sú často stručné, aby obsahovali len to podstatné.

Recenzia zaradená v: Elektronika, PC príslušenstvo, ,

Pozrite ďalšie recenzie autora: Martin