Recenzia a moje skúsenosti

Pánske outdoor nohavice Husky Koby M sú príjemné, priedušné a rýchloschnúce. Oceňujem aj to, že sú výborné ako na športové aktivity, do prírody, na záhradu, ale aj na bežné nosenie. Vrecká sú na zips, aj zadné vrecko, opasok je v balení, dole majú šnúrku na stiahnutie. Sú čiastočne elastické a pružné, pohyb v nich nie je obmedzovaný. Sú tenšie, vhodné skôr na leto, jeseň a jar, bez zateplenia, ale s tým som počítal. Zakúpené v tomto eshope, prišlo rýchlo a dobre zabalené.

Plusy

  • Pružné, elastické a z príjemného materiálu
  • 3 vrecká a každé má zips
  • Opasok je súčasťou balenia
  • V spodnej časti sú šnúrky na pritiahnutie
  • Príjemný materiál

Mínusy

  • Nič som nenašiel, spĺňajú očakávania

Moje hodnotenie: 5 z 5

Do obchodu

Fotogaléria

Pozrieť v eshope

Do obchoduRecenzia na základe reálnej skúsenosti

Spotrebiteľská recenzia pre Husky Koby M vrátane fotografií bola publikovaná na základe užívateľskej skúsenosti, za obsah ktorej zodpovedá jej autor. Recenzia bola zverejnená pod užívateľským účtom Martin.

Každá recenzia na našej stránke vznikla za účelom spoznať všetky pre a proti z "prvej ruky" od zákazníka, to znamená plusy a mínusy, skúsenosti zákazníka, reálne dôvody, prečo prípadne máte (ne)kúpiť rovnaký alebo podobný produkt. Tento príspevok v podobe spotrebiteľskej recenzie bol uverejnený 16.01.2023.

Uverejnené recenzie z pravidla neobsahujú produktové fotografie a špecifikáciu od výrobcu či predajcu. Sú často stručné, aby obsahovali len to podstatné.

Recenzia zaradená v: Oblečenie, , , , ,

Pozrite ďalšie recenzie autora: Martin