Recenzie od vás pre vás

Náš portál vznikol za účelom poskytnúť priestor pre reálnej užívateľské skúsenosti obohatené o fotografie. To všetko z „prvej ruky“, rovno od niekoho, kto produkt reálne má a používa ho. Všetko preto, aby sme si takto vzájomne zdieľali informácie a prípadne pomohli pri kúpe rovnakého alebo podobného produktu.

Recenzia na základe reálnej skúsenosti

Uverejnené recenzie a testy na našich stránkach označujeme ako „spotrebiteľská recenzia“ Za nás je to taká recenzia, ktorá bola vrátane fotografií publikovaná na základe užívateľskej skúsenosti, za obsah ktorej zodpovedá jej autor. Pod akým užívateľským účtom bola zverejnená je uvedená v každej recenzii.

Každá recenzia na našej stránke vznikla za účelom spoznať všetky pre a proti z „prvej ruky“ od zákazníka, to znamená plusy a mínusy, skúsenosti zákazníka, reálne dôvody, prečo prípadne máte (ne)kúpiť rovnaký alebo podobný produkt.

V každej publikovanej recenzii je uvedený dátum publikácie, kde je recenzia zaradená a možnosť pozrieť si ďalšie recenzie a testy konkrétneho užívateľa kliknutím na jeho profil.

Uverejnené recenzie z pravidla neobsahujú produktové fotografie a špecifikáciu od výrobcu či predajcu. Sú často stručné, aby obsahovali len to podstatné.

Často kladené otázky

Odpovedáme na najčastejšie kladené otázky, ktoré pomôžu priblížiť, ako náš portál funguje.

Prečo RecenziePlus.sk?

Chceli sme vytvoriť miesto pre recenzie, ktoré sú založená na základe reálnej skúsenosti zákazníka. Miesto, kde pridá fotografie, ktoré zhotovil, uvedie svoje vlastné názory na produkt a zhrnie svoje vlastné klady a zápory, aby tak pomohol pri kúpe rovnakého alebo podobného produktu.

Kto píše recenzie?

Píše ich sám zákazník, čo sám jednotlivý produkt má. Touto cestou, skrz náš portál, sa tak delí o svoju skúsenosť a názor na produkt.

Prečo sú recenzie tak stručné?

Chceme, aby obsahovali len vlastný názor priamo s používaním produktu. Pri produktoch na našich stránkach sa môžete prekliknúť do eshopu, kde sa tak môžete o produkte dozvedieť viac informácii priamo od predajcu v eshope.

Podľa čoho odporúčate eshop, kde produkt kúpiť?

Vždy odporúčame nákup len v autorizovaných, známych a obľúbených obchodoch. Bez ďalšieho hľadania si tak môžete o produkte pozrieť viac informácii priamo od predajcu v eshope.

Môžem pridať svoju recenziu?

Áno, radi ju uverejníme. Pre pravidelných prispievateľov vieme sprístupniť užívateľské rozhranie a príspevky tak môžu byť priamo vkladané skrz administráciu stránky. Pokračujte v časti Pridať recenziu.