Recenzia a moje skúsenosti

Osobná váha Withings Body má WiFi, okrem váženia telesnej hmotnosti meria aj váhu svalov, vody a kostí. Ponúka aj BMI údaj, zobrazí ešte aj počasie na aktuálny deň, prejdené kroky a na Nový rok na displeji vidieť aj „ohňostroj“. Vybral som si ju pre automatickú synchronizáciu s aplikáciou Health Mate, ktorá sa dá spojiť s Apple Health a tým aj s ďalšími aplikáciami.

Používam už celé roky a funguje spoľahlivo. Netreba ju ani pri každom vážení nejak pripájať k telefónu alebo mať zapnuté WiFi na mobilnom telefóne. Stačí sa odvážiť a telefón si to neskôr (asi pri zapnutom WiFi) sám natiahne do telefónu a všetkých prepojených aplikácii. Za mňa perfektné a presne to, som od takejto váha očakával. Zakúpené v tomto eshope, prišlo rýchlo a dobre zabalené.

Plusy

  • Spoľahlivo prepojiteľná s mobilom, Apple Health a ďalšími aplikáciami
  • Vďaka aplikácii máte celú históriu svojich dát kedykoľvek k dispozícii
  • S prehľadom si odsledujete progres či už pri chudnutí alebo naberaní svalov
  • Aj bez prepojenia z mobilu všetky dáta máte k dispozícii vo váhe cez displej

Mínusy

  • Nemá tlačidlá, neviete si len tak na váhe preklikávať dáta

Moje hodnotenie: 5 z 5

Do obchodu

Fotogaléria

Pozrieť v eshope

Do obchoduRecenzia na základe reálnej skúsenosti

Spotrebiteľská recenzia pre Withings Body vrátane fotografií bola publikovaná na základe užívateľskej skúsenosti, za obsah ktorej zodpovedá jej autor. Recenzia bola zverejnená pod užívateľským účtom Martin.

Každá recenzia na našej stránke vznikla za účelom spoznať všetky pre a proti z "prvej ruky" od zákazníka, to znamená plusy a mínusy, skúsenosti zákazníka, reálne dôvody, prečo prípadne máte (ne)kúpiť rovnaký alebo podobný produkt. Tento príspevok v podobe spotrebiteľskej recenzie bol uverejnený 15.09.2022.

Uverejnené recenzie z pravidla neobsahujú produktové fotografie a špecifikáciu od výrobcu či predajcu. Sú často stručné, aby obsahovali len to podstatné.

Recenzia zaradená v: Domácnosť, Elektronika, Starostlivosť o telo, ,

Pozrite ďalšie recenzie autora: Martin