Recenzia a moje skúsenosti

Fľaša má dvojitú nerezovú stenu, je pomerne veľká, pritom stále pomerne ľahká. Dômyselne vymyslené zatváranie, vďaka čomu fľaša nepretečie. Vrch sa dá celý dať dole a tak sa perfektne čistí. Ideálna na každý deň, váži možno len o niečo viac, ako klasická plastová fľaša na jedno použitie. Za mňa práva nízka hmotnosť fľaše a perfektné uzatváranie sú najväčšie plus. Zakúpené v tomto eshope, prišlo rýchlo a dobre zabalené.

Plusy

  • Nízka hmotnosť samotnej fľaše
  • Dômyselné a kvalitná zatváranie
  • Ľahké čistenie vďaka úplnému otvorenie vrchného uzáveru
  • Praktická rúčka a úchyt v jednom
  • Dvojitá nerezová stena, vďaka čomu lepšie udrží teplotu nápoja

Mínusy

  • Vonkajší povrch sa rýchlejšie opotrebuje (škrabance)

Moje hodnotenie: 5 z 5

Do obchodu

Fotogaléria

Pozrieť v eshope

Do obchoduRecenzia na základe reálnej skúsenosti

Spotrebiteľská recenzia pre Berlingerhaus 18/10 Aquamarine Metallic Line 0,72 l vrátane fotografií bola publikovaná na základe užívateľskej skúsenosti, za obsah ktorej zodpovedá jej autor. Recenzia bola zverejnená pod užívateľským účtom Maťo.

Každá recenzia na našej stránke vznikla za účelom spoznať všetky pre a proti z "prvej ruky" od zákazníka, to znamená plusy a mínusy, skúsenosti zákazníka, reálne dôvody, prečo prípadne máte (ne)kúpiť rovnaký alebo podobný produkt. Tento príspevok v podobe spotrebiteľskej recenzie bol uverejnený 19.05.2022.

Uverejnené recenzie z pravidla neobsahujú produktové fotografie a špecifikáciu od výrobcu či predajcu. Sú často stručné, aby obsahovali len to podstatné.

Recenzia zaradená v: Starostlivosť o telo, Voľný čas, Záhrada a dielňa, ,

Pozrite ďalšie recenzie autora: Maťo